چرخه تولید وب سایت

01
01
جمع آوری و آنالیز داده

بررسی خواسته و نیاز های مشتری، تحلیل رقیبان همچنین پیشنهاد و ارائه راهکارهای بهینه برای بهبود کسب و کار و در نهایت جمع بندی جهت ادامه مراحل تولید.

02
02
تولید پیش طرح

تولید پیش طرح با استفاده از داده های موجود باتوجه به تجربه کاربری و استاندارد های طراحی اصولی از جمله سئو

03
03
طراحی و برنامه نویسی

پس از ارائه پیش طرح و تایید مشتری طراحی گرافیکی وب سایت انجام می شود در صورت تایید نهایی برنامه نویسی آغاز خواهد شد.

04
04
پیاده سازی و اجرا

با اتمام برنامه نویسی وب سایت بر روی فضای میزبانی پیاده سازی و اجرا می شود و در اختیار مشتری قرار می گیرد.

کسب و کار ما چرا به سایت نیاز دارد؟

چرا راه اندازی وب سایت؟

سرعت رشد ارتباطات و گسترش فضای مجازی فرصت ها و تهدیدات فراوانی برای کسب و کارها بوجود آورده است درصورتی که حضور موثری در این فضا داشته باشید موجبات رشد بازار و گستره عظیمی از مشتریان را برای خود رقم خواهید زد اما در صورتی که از این فضا بدور بمانید کسب و کار شما احتمال بالایی دارد تا از چرخه رشد خود عقب بماند و یا حتی نابود شود!

راهنمایی کلی خدمات طراحی سایت

راهنما

طراحی و پیاده سازی وب سایت یک مفهوم کلی می باشد. بعد از تحقیقات و بررسی های لازم درخصوص موضوع و سطح نیازمندی ها و دسترسی ها مشخص می شود که سایت مورد نظر با چه زیر ساخت و ساختاری ساخته شود. در بخش های که بصورت تب بندی مشخص شده مختصری راهنمایی در این خصوص ارائه شده است.

طراحی حرفه ای : طراحی گرافیک اختصاصی ، با توجه به موضوع و رنگ بندی مناسب کسب و کار تمام صفحات را ابتدا بررسی و تحلیل کرده سپس طراحی صفحات صورت می گیرد و پس از تایید صفحه نخست صفحات بعدی نیز طراحی می شود.

پلتفرم اختصاصی و یا عمومی : سیستم مدیریت محتوا بسته به نیاز های مشتری انتخاب می شود. سیستم های مدیریت محتوای عمومی همانند وردپرس و جوملا می باشد و سیستم های اختصاصی توسط برنامه نویسان آرتا از پایه بر اساس نیازها و زیر ساخت های مشتری بوجود می آید.

واکنشگرا: برای نمایش صحیح وب سایت نیاز به واکنشگرا بودن وب سایت  به دستگاه های موبایل، تبلت برای نمایش بهتر سایت می باشد. تمامی طراحی های انجام گرفته شده مطابق با اصل واکنشگرایی طراحی می گردد.

بهینه سازی: سئو کدنویسی به صورت اصولی و استاندارد.

 
 

 

 

خدمات پشتیبانی به 2 صورت امکان پذیر می باشد.

پشتیبانی محصول: تمامی خدماتی که آرتا ارائه می کند شامل پشتیبانی اولیه می باشد. پشتیبانی اولیه پشتیبانی عملکرد صحیح محصول ارائه شده می باشد.

پشتیبانی فنی: پشتیبانی فنی سرویسی می باشد که می توانید تمامی موارد مربوط به مباحث فنی رفع ایرادات و افزودن بخش های جدید و بطور کل مدیریتی را به تیم فنی آرتا بسپارید.

اگر قصد دارید کسب و کار خود را گسترش دهید و از خدمات آرتا استفاده نمایید میتوانید از طریق کانال های ارتباطی با ما تماس حاصل فرمایید.